Şirket Profili;
Nigar Ambalaj Oluklu Kutu ve Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında Türkiye ambalaj sektörüne hizmet etmek için kurulmuştur. İşletmemiz 23.500 m2 kapalı alan ve 10.428 m2 açık alan olmak üzere toplam 33.928 m2 alan üzerine kurulmuştur. İşletmemizde 2 adet oluklu makinesi mevcuttur. Oluklu makinelerimiz 1600 mm genişlikte C, B, E tek dalga ve C+B, C+E, B+E çift dalga levha üretimi yapabilmektedir. Texo Inline makinemizde 350 x 570 mm ile 1300 x 2840 mm ölçüleri arasındaki levhalar ile çalışabilmekteyiz. 4 renk ile alttan baskı yaptığımız bu makinede, maksimum çalışılabilen baskı yüzeyimiz 1200 x 2750 mm ölçülerindedir. Otomatik beslemeye sahip olan Texo Inline ile saatte 15000 levha çalışma kapasitemiz mevcuttur. Texo Rotary makinemizde 500 x 800 mm ile 1600 x 2800 mm ölçüleri arasındaki levhalar ile çalışabilmekteyiz. 5 renk ile alttan baskı yaptığımız bu makinede, maksimum çalışılabilen baskı yüzeyimiz 1600 x 2800 mm ölçülerindedir. Otomatik beslemeye sahip olan Texo Rotary ile saatte 10500 levha çalışma kapasitemiz mevcuttur. Bobst makinemizde 400 x 600 mm ile 1100 x 1600 mm ölçüleri arasındaki levhalar ile çalışabilmekteyiz. Özel kesim kutuların üretiminde kullandığımız Bobst makinesi ile saatte 4500 levha çalışma kapasitemiz mevcuttur. Ayrıca işletmemizde 1 adet 4 renkli IN-LINE, 1 adet 3 renkli HCC ve 1 adet 2 renkli SIMON kutu makinesi mevcuttur. Yılda 30.000 ton kapasiteye ulaşan Nigar Ambalaj yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Misyonumuz;
Çevreye ve doğaya saygılı, çalışanlarına önem veren ve müşteri isteklerinin karşılanmasını kendine görev edinen bir şirket profili çizmek ve bu çizgiyi hep yükseltmektir.

Değerlerimiz;
-Müşteri Odaklılık
-Çalışanların Memnuniyeti
-Çevreye Duyarlılık
-Takım Ruhu
-Girişimcilik
-Kurum içi Dayanışma

Vizyonumuz:
Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerine güvenli ve kaliteli ambalajlar sunarak sektörde ambalajın adı olmaktır.


Entegre Yönetim Politikamız:

Oluklu mukavva ambalaj malzemelerinin sipariş, üretim ve kullanım sırasında çalışanlarımızın ortak katılımı ile;
- Müşterimizi üst düzeyde memnun etmeyi,
- Entegre yönetim sisteminde sürekli iyileştirme ve gelişmeyi,
- En verimli ve en ekonomik üretimi istenilen zamanda gerçekleştirmeyi,
- Ulusal ve uluslararası ürün ve kalite standartlarına uymayı,
- Çevre ve İSG konularında yürürlükte olan uygulanabilir yasal ve diğer mevzuatlara uygun hareket etmeyi,
- Çevre kirlenmesinin önlenmesine yönelik gerekli tedbirleri almayı,
-İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik gerekli tedbirleri almayı, bu sayede hastalanmayı ve yaralanmayı önlemeyi,
-Sürdürülebilir kalkınma ilkesiyle hareket ederek,sürekli eğitimlerle bilgi ve bilinç düzeyini yükseltmeyi,
- Sağlıklı-güvenli bir iş ortamı ve çevre yaratmak için çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi entegre yönetim sistemimiz konusunda bilgilendirmeyi taahhüt ederiz.

 
     
Ana Sayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Tesisimiz | Kalite | İletişim

© 2007 NİGAR AMBALAJ OLUKLU KUTU AMBALAJ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır